Cieszę się, że miałem okazję poznać Agnieszkę i Adama, którzy włożyli całe swoje serce w pracę z Zulą, która pomimo świetnych predyspozycji musiała uporać się ze swoimi problemami związanymi z nadmierną ekscytacją.
Ciekawy przypadek i wymarzony happy end.
Zula, energiczna suczka rasy Owczarek niemiecki, mogła zostać nadpobudliwą i pełną niespożytkowanej energii bombą, która uprzykrzałaby życie swoim opiekunom w domu i na spacerach albo psem wyszkolonym na bardzo wysokim poziomie, a to wszystko za sprawą prezentu genetycznego, którym jest temperament. Dzięki zaangażowaniu i determinacji Agnieszki i Adama mamy kolejnego dobrze ułożonego czworonoga kończącego kurs w CSP Perra.
Dziękuję za tak miłą rekomendację.
„Gorąco rekomendujemy szkolenia w CSP Perra prowadzone przez Pawła Góreckiego. Paweł pomógł nam zrozumieć świat naszego czworonoga Zuli, suczki owczarka niemieckiego. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb kursantki mogliśmy na bieżąco korygować problemy wychowawcze i jednocześnie rozwijać umiejętności psa z zakresu posłuszeństwa. Stosunkowo wcześnie rozpoczęte szkolenie (6 m-cy) pozwoliło nam uniknąć dalszego pogłębiania wielu nieprawidłowych zachowań, których w początkowym okresie sami, z braku odpowiedniej wiedzy, nieświadomie uczyliśmy naszego szczeniaka. Teraz komunikacja na linii człowiek-pies-człowiek przebiega znacznie sprawniej i przede wszystkim bez niepotrzebnych nerwów. Przed Zulą i nami pozostaje jeszcze sporo dalszej pracy ale jesteśmy pewni, że dzięki zdobytej w trakcie szkolenia wiedzy praca ta będzie jedynie przyjemnością i zabawą. Podsumowując szkolenie w CSP Perra możemy powiedzieć, że przebiegało ono zawsze w miłej atmosferze, było w pełni profesjonalne, dopasowane do potrzeb i skuteczne”.

Perra
About The Author

There are no comments yet, but you can be the firstLeave a Reply