10 sty 2017

Basia i Dingo (Owczarek niemiecki)

By There are no tags 0 comments

„Szukając rozwiązań dla mnie i mojego prawie rocznego psa (owczarka niemieckiego) trafiłam na stronę ośrodka Perra.
Zachęcona pozytywnymi sposobami pracy, umówiłam się na pierwsze spotkanie z Panią Karoliną Krupską. Nie podejrzewałam, że dostanę o wiele więcej niż prosiłam!
Dingo,. Który o tej pory rzucał się na każdą zbliżającą się osobę, stał się spokojny, choć na początku bardzo nieufny, ale trwało to bardzo krótko i obdarzył Panią Karolinę całkowitym zaufaniem, a Ona nawiązała z nim kontakt, wykonywał wszystkie polecenia.
Byłam zaskoczona jej wiedzą, spokojem, profesjonalizmem i zrozumieniem zachowań psów. Wszystkie moje pytania znalazły odpowiedź. Praca z Dingiem jest ciężka, ale przynosi efekty, a spacery stają się przyjemnością, nie karą.
Pani Karolina jest zawsze chętna do pomocy i ma wyjątkowy i niepowtarzalny talent do pracy z psami, a także ich właścicielami. Dowiedziałam się także, że szkolenie psa to jedno a szkolenie właściciela to drugie, równie ważne. Potrafiła nauczyć mnie komunikacji i współpracy z moim psem.

Polecam każdemu, także tym, którzy są zadowoleni ze swoich psów. Takiej wiedzy nie znajdziecie ani w książkach, ani w filmach poświęconych „tresurze” czworonogów”.

- Basia

Perra
About The Author

There are no comments yet, but you can be the firstLeave a Reply