01 mar 2017

Joanna i Ahri

By There are no tags 0 comments

„Wybrałam Waszą szkołę bo przekonały mnie wasze publikacje na Facebook-u i w 100 % potwierdziły się one w „realu”. Wasze metody są po prostu skuteczne  :)  i bardzo przyjazne co jest chyba najważniejsze. Moja Ahri (9 miesięcy) nadwrażliwa, nadgorliwa, nadruchliwa i nie wiem co jeszcze miała nad… :) przy Tobie Kasiu ta moja psiura kochana była jakby zaczarowana, i ja dziękuję Ci bardzo, że pokazałaś mi te „czary” czyli jak rozmawiać trzeba z psem :) i jak postępować aby żadna z nas nie była i nie miała „nad…”

Spotkałyśmy się 5 razy i teraz wiem, że 5 to za mało i na pewno spotkamy się jeszcze ale jak będzie cieplej  :) no chociaż Ty i Ahri dawałyście radę – to ja wymiękałam. Poza tym mój błąd wyboru terminu – byłam zapracowana i nie miałam czasu ćwiczyć z psiurą ale teraz po upływie czasu mogę pochwalić się, że np. razem jeździmy windą ( do której wcześniej nawet nie chciała wejść) i pięknie wchodzi , siada i czeka na nagrodę która czeka ją na parterze :) jest suuuuper dziewczynką (twoje słowa).

pozdrawiam

i do zobaczenia latem

Asia i Ahri

ps.

fajnie że dajecie filmiki na fb bo można przypomnieć sobie te właśnie czary których uczycie na szkoleniach jak rozmawiać z psem :)

Perra
About The Author

There are no comments yet, but you can be the firstLeave a Reply