01 mar 2017

Joanna, Tomasz i Nero

By There are no tags 0 comments

„O szkole Perra dowiedziałam się przez FB. Dużo ciekawych i przydatnych artykułów na temat naszych milusińskich oraz filmiki ze szkoleń zdecydowały o telefonie do Państwa i umówieniu się na spotkanie.

Jako półtoraroczni właściciele Cane Corso nie posiadaliśmy takiej wiedzy o psie jaką zdobyliśmy podczas spotkań z Panią Kasią. Ani lekarze weterynarii ani właściciel hodowli nie przekazali nam tyle ważnych informacji w temacie opieki, żywienia, zabawy i wychowywania naszego „molosa”.

Nero po przebytych szkoleniach wykonuje podstawowe komendy – chociaż czasami ma trudności w ich wykonaniu ponieważ jak przystało na tą rasę „zastanawia się czy opłaca mu się….” :) Ale mimo wszystko jesteśmy dumni z naszego Nero.

Zajęcia pod okiem Pani Kasi odbywały się dwa razy w tygodniu na świeżym powietrzu, niestety zimowa aura dała nam się wszystkim we znaki. Ale daliśmy radę pomimo śniegu i mrozu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć, które były w pełni profesjonalne, dzięki którym jeszcze bardziej związaliśmy się z naszym Nero.

Dziękujemy bardzo za wiele uwag i porad, które staramy się wprowadzać w życie naszego psiaka.

Z czystym sumieniem i miłą chęcią polecamy Centrum Szkolenia Psów Perra.”

 

– Joanna i Tomasz Banaś

 

 

Perra
About The Author

There are no comments yet, but you can be the firstLeave a Reply