16 lis 2016

Pani Maria i Bron (Nowofundland)

By There are no tags 0 comments

„W czerwcu br. zostałam właścicielką szczeniaka nowofundlanda i zaczęłam poszukiwać kursu, który pomógłby mi w zbudowaniu prawidłowej relacji z pieskiem i nauczeniu go podstaw posłuszeństwa. Po obejrzeniu wielu stron internetowych, filmów z YouTube’a i zasięgnięciu porad znajomych zdecydowałam się skontaktować z Centrum Szkolenia Psów „Perra” i natychmiast otrzymałam informację o możliwych szkoleniach. Skontaktowała się ze mną pani Kasia Mansel i rozpoczęłyśmy pracę z moim nowofundlandem oraz z pieskiem mojej córki (dwuletnia suczka, mieszaniec teriera).

Kończąc szkolenie mogę pisać o nim w samych superlatywach. Pani Katarzyna Mansel to miła, przyjazna, bardzo komunikatywna, zdecydowana osoba, szybko reagująca na potrzeby zarówno psa jak i właściciela. Otrzymałam profesjonalną pomoc dostosowaną do mojej sytuacji (mam problemy z kolanem po rekonstrukcji wiązadła), a także do możliwości czasowych, oraz do stopnia koncentracji psów. Instrukcje i ich prezentacja były zawsze niezwykle klarowne, logiczne i co najważniejsze – efektywne, co pozwoliło mi na swobodne powtarzanie ćwiczeń w domu i na spacerach. Bardzo ważna była dla mnie również możliwość rozmowy na istotne dla mnie tematy dotyczące psa, szkolenia, a nawet jego problemów zdrowotnych. Pani Kasia zawsze podchodziła do tych spraw z uwagą i zaangażowaniem.

Spotkania zawsze były dla nas dużą przyjemnością, także dla mojego nowofundlanda, który z chęcią „pakował się” do samochodu. Bardzo dziękuję.”

– Maria Korusiewicz

Perra
About The Author

There are no comments yet, but you can be the firstLeave a Reply